Dobitnici 4. SMS nagradne igre

  

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 5. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

 

 "Tako je lako doći do kuna, uz kod s Tommy računa

 Provedena je nagradna igra "Tako je lako doći do kuna, uz kod s Tommy računa" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 26. ožujka 2012 KLASA: UP/I-460-02/12-01/213 URBROJ: 513-07-21-07/12-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

 Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Tako je lako doći do kuna, uz kod s Tommy računa" provedeno je izvlačenje 3. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

5. nagradno izvlačenje – 21. svibnja 2012.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 14. svibnja do 20. svibnja 2012. g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

 

IME I PREZIME  ADRESA I GRAD KOD

PRODAVAONICA

BLAGAJNA
Marija Šegvić Uskočka 10, 21000 Split WJVX9W9L T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split 3

Ivan Vuko

Kuzmanića 2, 21000 Split

XXEBFVFL

T-34,Petrova 44, 21000 Split

1
Mihaela Munitić Bl. Marije Petković 13 21000 Split

DSF2L7WE

T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split

2

Bosiljka Andrijolić

Iločka 18, 21000 Split

YBKOCL7Z

T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split 1

Tanja Pečarić Luketa

Slavonska 9, 21000 Split

J5BHWC8I

T-200, Matice Hrvatske 1, 21000 Split

3

 

 

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

 

IME I PREZIME ADRESA I GRAD KOD PRODAVAONICA BLAGAJNA

Milica Knez

Gotovčeva 3, 21000 Split

UIW334EP

T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split

7

Josip Benutić

Fuležina 15, 21216 Kaštel Stari

24EZS4RH

T-6, Grge Novaka 1, 21000 Split

1

Anđela Zelić

Put luke 30, 21322 Brela

8G3KL8XF

T-84, Tri ceste bb, Baška Voda

2

Vesna Šunjić

Šimićeva 14, 21000 Split

JXDAV4HG

T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split 3
Mira Kanaet Brnaze 177, 21230 Sinj BL3EB3LF

T – 30, Brnaze b.b., 21230 Sinj

 2

Dijana Perišić

Krešimirova 125, 21211 Vranjic RYRUGG83

T – 90, Matoševa 29, 21210 Solin

 8
Jakov Maretić Hercegovačka 34, 21000 Split 6ES59DC9 T-200, Matice Hrvatske 1, 21000 Split  1
Antonija Butigan Zrinsko-Frankopanska 112 20355 Opuzen 93VFAGE2

T -39, Poduzetnička zona bb, 20 355 Opuzen

 2
Nevenka Vrdoljak Brune Bušića 42, 21216 Kaštel Stari SNDR63RX

T -12, Fuležina 1, 21216 Kaštel Stari

 1
Smiljana Zekan Savska 11, 21000 Split YJJUVCN6

T-36, Mažuranićevo

šetalište b.b., 21000 Split

 1

 

U Zagrebu, 21.05.2012.