Dobitnici 4. SMS nagradne igre

 

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 4. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

 

 "Tako je lako doći do kuna, uz kod s Tommy računa"

Provedena je nagradna igra "Tako je lako doći do kuna, uz kod s Tommy računa" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 26. ožujka 2012 KLASA: UP/I-460-02/12-01/213 URBROJ: 513-07-21-07/12-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Tako je lako doći do kuna, uz kod s Tommy računa" provedeno je izvlačenje 3. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada: 

4. nagradno izvlačenje – 14. svibnja 2012.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 07. svibnja do 13. svibnja 2012. g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

 

IME I PREZIME

ADRESA I GRAD

 KOD

PRODAVAONICA

BLAGAJNA

Valentin Klarin

Prolaz don Luke Jelića 2 23232 Nin

KKXHA4VZ

T-85, Put Grugura Ninskog, 23232 Nin

 3

Nataša Gadžo

Lokvičići 84 21263 Krivodol

XTAAIDOY

T-215, Lokvičići, Lokvičići b.b.

 1

Davorka Barać

Alkarska 98 21000 Split

DUBKJKHN

T-61, Ruđera Boškovića, 21000 Split

 1

Stipe Mutic

Marinova Draga16, 21220 Trogir

GTF70WZM

T – 70, Bana Jelečića b.b., 21223 Okrug Gornji  2

Ana Perić

Bana Josipa Jelačića 27C, 23000 Zadar

5T8CI3UE

T – 208, Trg pet Bunara 1, 23000 Zadar  1

 

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

 

IME I PREZIME ADRESA I GRAD KOD PRODAVAONICA BLAGAJNA
 Keti Lučin

M. Marulića 3 K. Gomilica

 KK2OFYKC  T – 37, Fra Ante Pavlova 1, 21213 Kaštel Gomilica

 2

 Sendi Petrić

N. Kolumbića 10, Hvar

 9NV3DTDK  T – 96, Trajektna luka, 21460 Stari Grad

2

Barić Jasna

 Zahradnikova 10,10010 Zagreb

 W35DYL95  T – 59, Zagrebačka cesta 164, 10000 Zagreb 

1

 Kitica Mandić

Getaldiceva 38 21000 Split

RNU8A8M6 T – 61, Ruđera Boškovića 18a, 21000 Split

3

Ana Matas

Bana Ivana Mažuranića 14, 22000 Šibenik

5XE6L59N   T – 47, Ivana bana Mažuranića 7, 22000 Šibenik 2
Blaženka Čabraja

Murtinića 36, 21215 K.Lukšić

TB8Z86F8 T – 68, Hrvatskih branitelja 7, 21215 Kaštel Lukšić 1
Predrag Dobrijevic

Pulska 6, 22 000 Šibenik

CBTFZSYK T – 246,Vidici b.b., 22000 Šibenik 3
Leonida Selestrin

D.Šimunovića 23,21 000 Split

B2LPZF5Y   T – 21, Kroz Smrdečac 33a, 21000 Split 1
Karmen Petecin

Videkovici I odv.3 Novaki Samoborski 10431 Sv. Nedelja

OCPXIZCV T – 55, Prudnjci, 10437 Bestovje   3
Milko Madunic

Put Plokita 3, 21 000 Split

9HIS9BMF T – 24, Gundulićeva 33, 21000 Split 2

 

U Zagrebu, 14.05.2012.