Dobitnici 4. SMS nagradne igre

 

 

 

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 6. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

 

 

"Tako je lako doći do kuna, uz kod s Tommy računa"

 


Provedena je nagradna igra "Tako je lako doći do kuna, uz kod s Tommy računa" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 26. ožujka 2012 KLASA: UP/I-460-02/12-01/213 URBROJ: 513-07-21-07/12-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Tako je lako doći do kuna, uz kod s Tommy računa" provedeno je izvlačenje 3. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

 

 

Dobitnici nagrada:

 

6. nagradno izvlačenje – 28. svibnja 2012.

 

 

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 21. svibnja do 27. svibnja 2012. g.)

 

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

 

Ime i prezime

Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna

Marija Šegvić

Uskočka 10, 21000 Split

WJVX9W9L

 

T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split

3

 Ivan Vukov

Kuzmanića 2, 21000 Split

 XXEBFVFL

 

T-34,Petrova 44, 21000 Split

 1

 Mihaela Munitić

 Bl. Marije Petković 13 21000 Split

DSF2L7WE

 

T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split

 2

Bosiljka Andrijoli

Iločka 18, 21000 Split

 

YBKOCL7Z

 

 

T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split

1
 

Tanja Pečarić Luketa

 

 

Slavonska 9, 21000 Split

 

 

J5BHWC8I

 

T-200, Matice Hrvatske 1, 21000 Split

3

 

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

 

 

IME I PREZIME

 

ADRESA I GRAD

 

KOD

 

PRODAVAONICA

 

BLAGAJNA

Milica Knez

 

Gotovčeva 3, 21000 Split

 

UIW334EP

 

T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split

 

 7
 

Josip Benutić

 

Fuležina 15, 21216 Kaštel Stari

 

 

24EZS4RH

 

T-6, Grge Novaka 1, 21000 Split

 1

Anđela Zelić

 

Put luke 30, 21322 Brela

 

 

8G3KL8XF

 

 

T-84, Tri ceste bb, Baška Voda

 

 2
 

Vesna Šunjić

 

 

Šimićeva 14, 21000 Split

 

JXDAV4HG

 

 

T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split

 3
 

Mira Kanaet

 

 

Brnaze 177, 21230 Sinj

 

 BL3EB3LF

 

T – 30, Brnaze b.b., 21230 Sinj

 2
 

Dijana Perišić

 

 

Krešimirova 125, 21211 Vranjic

 

 

RYRUGG83

 

 

T – 90, Matoševa 29, 21210 Solin

 8
 

Jakov Maretić

 

 

Hercegovačka 34, 21000 Split

 

 

6ES59DC9

 

 

T-200, Matice Hrvatske 1, 21000 Split

 

 1
 

Antonija Butigan

 

 

Zrinsko-Frankopanska 112 20355 Opuzen

 

 

93VFAGE2

 

 

T -39, Poduzetnička zona bb, 20 355 Opuzen

 

 2

 

Nevenka Vrdoljak

 

 

Brune Bušića 42, 21216 Kaštel Stari

 

 

SNDR63RX

 

 

T -12, Fuležina 1, 21216 Kaštel Stari

 

 1

 

Smiljana Zekan

 

 

Savska 11, 21000 Split

 

 

YJJUVCN6

 

 

T-36, Mažuranićevo

šetalište, b.b., 21000 Split

 1

 

U Zagrebu, 21.05.2012. god.