Dobitnici 1. SMS nagradne igre




ZAPISNIK SA GLAVNOG IZVLAČENJA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!"

 

Provedena je nagradna igra "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 27.rujna 2010. KLASA: UP/I-460-02/10-01/698 URBROJ: 513-07-21-07/10-2 Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

 

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 6 pravila nagradne igre "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" provedeno je završno izvlačenje dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

 

Glavno nagradno izvlačenje – 01. prosinac 2010.g.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 04.listopad do 28.studeni 2010.g.)

 




Dobitnik 1 x 30.000kn na American Express kartici

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Meri Zovko Put ribnjaka 3, 21310 Omiš MWKTPH1L  T-5, Vukovarska 8, 21310 Omiš  1

 

 



Dobitnik 1 x 20.000kn na American Express kartici

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Nada Tarabarić Blato 12, 21312 Podstrana T2757H6L T-26, Kod Gospe od Siti 2, 21312 Podstrana 1

 




Dobitnik 1 x 10.000kn na American Express kartici

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
 Josip Geušić Burin  Pape Ivana XXIII br. 5, 10430 Samobor  PU9T5M62  T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik  5

 

 



Dobitnici 10 x 2.000kn vrijednosti Tommy bonova

 

 

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Marija Zonić I.G. Kovačića 3, 20000 Dubrovnik 6AXC6M4E T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik 5
Nikolina Hulina Tomulić Bužanova 12, 10000 Zagreb UEWUWT49 T-41, Štrigina 4, 10000 Zagreb 2
Milena Matković Obala kralja Tomislava 18, 21214 Kaštel Kambelovac P236TH3H T-16, Franje Tuđmana b.b., 21214 Kaštel Kambelovac 1
Jure Pavlinović Makarskih iseljenika 15, 21300 Makarska ED986TKU T-52, Ante Starčevića 114, 21300 Makarska 1
Stipe Žderić Bara 19, Čeveljuša, 20340 Ploče T286WTMK T-39, Poduzetnička zona b.b., 20355 Opuzen 2
Magdalena Rajković Poljička cesta 8, 21000 Split W6UWTME9 T-90, Matoševa 29, 21210 Solin 3
Emica Čačić Bana Josipa Jelačića 12, 22000 Šibenik Y2905THW T-47, Ivana bana Mažuranića 7, 22000 Šibenik 3
Jelica Mužinić Mosorska 5, 21213 Kaštel Gomilica XP98XMC6 T-90, Matoševa 29, 21210 Solin 6
Jadranka Milišić Zvonimirova 127, 21210 Solin DAUXXMDU T-90, Matoševa 29, 21210 Solin 6
Danijela Čalušić Križine 1, 21000 Split M45K5HUH T-22, Moliških Hrvata 7, 21000 Split 2

 

Čestitamo sretnim dobitnicima.

Vaš Tommy.

 

U Solinu 01.12.2010.g.