Dobitnici 1. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 6. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

 

"Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!"

Provedena je nagradna igra "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 27.rujna 2010. KLASA: UP/I-460-02/10-01/698 URBROJ: 513-07-21-07/10-2 Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 6 pravila nagradne igre "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" provedeno je izvlačenje 6. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.



Dobitnici nagrada:

6. nagradno izvlačenje – 15. studeni 2010.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 08. studenog do 14.studenog 2010.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express kartici

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Milan Buzov Ispod Sv. Lovre 12, 21000 Split AED9WTUW T-40, Žnjanska ulica 4, 21000 Split 5
Jasminka Ševo Petra Krešimira IV 32, 21218 Seget Donji K2HT6H55 T-15, Alojzija Stepinca 46, 21220 Trogir 1
Gordana Ninčević Put Duilova 6, 21000 Split 7EA2TTX4 T-40, Žnjanska ulica 4, 21000 Split 4
Marko Rajić Kontralovo 9, 20236 Mokošica A2XA6MA5 T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik 2
Melis Mladineo Brinčević Osječka 7, 21000 Split U81A5T6C T-36, Mažuranićevo šetalište b.b., 21000 Split 4

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Zlatko Zekić Primorski Dolac b.b., 21227 Primorski Dolac UYW31HU9 T-15, Alojzija Stepinca 46, 21220 Trogir 2
Marko Olujić Benkovačka 3, 21000 Split 68726MKW TC Solin, Matoševa 29, 21210 Solin 6
Dane Rudež Kralja Zvonimira 13, 21260 Imotski K4518H71 T-20, Šetalište Stjepana Radića 22, 21260 Imotski 2
Snježana Bilić Kralja Tomislava 46, 21220 Trogir L35P2H49 T-15, Alojzija Stepinca 46, 21220 Trogir 1
Dajana Ćosić Šurlin Piščine 28, 21312 Podstrana MTH12HXY T-26, Kod Gospe od Siti 2, Strožanac, 21312 Podstrana 1
Marija Ursić Uskočka 5, 21000 Split PY47HHHX T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split 1
Ivica Biluš Kamberovo 10, 21216 Kaštel Stari TT6U8TYA T-44, Obala kralja Tomislava b.b., 21216 Kaštel Stari 2
Jure Roglić Marina Getaldića 22a, 21000 Split U3U11M83 TC Solin, Matoševa 29, 21210 Solin 10
Mladen Turčinović Sustjepanska 5c, 20000 Dubrovnik UX7P3MK2 T-74, Stjepana Cvijića 34, 20000 Dubrovnik 1
Ana Occidentale Šegedinova 18, 21000 Split CWDDCTAL T-53, Lovački put 11, 21000 Split 1

 

U Zagrebu 15.11.2010.g.