Dobitnici 1. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 5. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

 

"Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!"

Provedena je nagradna igra "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 27.rujna 2010. KLASA: UP/I-460-02/10-01/698 URBROJ: 513-07-21-07/10-2 Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 6 pravila nagradne igre "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" provedeno je izvlačenje 5. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.



Dobitnici nagrada:

5.nagradno izvlačenje – 08. studeni 2010.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 01.studeni do 07.studeni 2010.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Verica Pelivan Livanjska 41, 21210 Solin P73TLH77 T-4, Kralja Zvonimira 76, 21210 Solin  2
Karolina Ključević  3 struge 40, 10000 Zagreb  X2W52MAT  T-65, Slavonska avenija 56, 10000 Zagreb  6
Marijana Carević  Viška 1, 20000 Dubrovnik  MMDTTM7W  T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik  4
Ivan Seman  Šimićeva 40, 21000 Split  DUT53ML2 T-76, Ulica 47 br. 53, 20270 Vela Luka  2
Jadranka Luić  Erlichova 7, 10000 Zagreb  XAU84T3K  T-41, Štrigina 4, 10000 Zagreb  2

 

 



 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Milena Guberina Bana J. Jelačića 42, 22000 Šibenik WKA81T61 T-47, Ivana bana Mažuranića 7, 22000 Šibenik 1
Petar Dragojević Ulica 52 br. 5, 20270 Vela Luka XCU78MT3 T-76, Ulica 47 br. 53, 20270 Vela Luka 1
Ivo Klečak Odvojak 4, 20210 Cavtat 6C8W3MHM T-72, Poluganje, Zvekovica 1
Stjepan Lovreković Put Sv. Jurja 127, Kaštel Novi, 21217 Kaštel Štafilić KKUD7HY3 T-10, Bojišće b.b., 21216 Kaštel Stari 3
Karmen Petecin Videkovići I odv. 3, Novaki Samoborski, 10431 Sveta Nedelja AK9H2TP8 T-55, Prudnjaci 1, 10437 Bestovje 1
Milena Matković Obala kralja Tomislava 18, 21214 Kaštel Kambelovac MMH31H94 T-16, F. Tuđmana b.b., 21214 Kaštel Kambelovac 1
Tina Šimundža Petravićeva 1, 21000 Split 58YMWMC8 TC Solin, Matoševa 29, 21210 Solin 8
Anita Žižić Hercegovačka 112, 21000 Split L7TD7H5P T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split 5
Branka Košutić M. Krleže 13, 48000 Koprivnica PE56TMUY T-65, Slavonska avenija 56, 10000 Zagreb 5
Ljubica Lazo Dubrovačkog odreda 1, 20000 Dubrovnik W8WU4M7C T-75, Kralja Tomislava 7, 20000 Dubrovnik 1

 

 U Zagrebu 08.11.2010.g.